pozostałe, metalowa portmonetka
Zakończenie: 27-04-2023 22:47:40
366995
Opis: | pozostałe, metalowa portmonetka, niklowana (?) portmonetka na monety o nominale: 1/2 korony, 1 floren, 1 szyling, 6 pensów oraz 3 pensy, dodatkowo po monecie każdego z tych nominałów, na boku portmonetki sygnatura MADE IN ENGLAND |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz niklowany (?), srebro (monety), 69.3 x 56.7 x 14.4 mm, 50.02 g (bez monet) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 158