Polska, odznaka stowarzyszenia „Brać Puszczańska”
Zakończenie: 27-04-2023 22:44:40
367600
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka stowarzyszenia „Brać Puszczańska”, Wieniec, w którym tarcza, w niej P.S.L., niżej Orzeł, BRAĆ PUSZCZAŃSKA / BIAŁOWIEŻA, niżej Żubr, na stronie odwrotnej punca srebra i imiennik JM, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 25.1 x 28.0 mm, 7.01 g (z nakrętką) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 93