Polska, 15 lat Polskiego Związku Łowieckiego na Śląsku (?), 1938
Zakończenie: 27-04-2023 22:44:20
367599
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 15 lat Polskiego Związku Łowieckiego na Śląsku (?), 1938, Dwie skrzyżowane gałęzie (?), na środku oręż dzika, w którym P Z Ł, nad nim XV, na dole tarcza ze śląskim orłem, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana PRENDKI - POZNAŃ |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz, emalia, 37.0 x 28.4 mm, 10.08 g (z nakrętką) |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 112