Wielka Brytania, medal pamiątkowy, 1964
Zakończenie: 27-04-2023 22:37:40
209460
Opis: | Wielka Brytania - Elżbieta II (1952–2022), medal pamiątkowy, 1964, Birmingham, Aw: Wieniec, w którym popiersie Winstona Churchilla, nad nim wygrawerowane 1874 1965, Rw: Punce srebra i imiennik T&S |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 76.4 mm, 164.10 g, medal dwuczęściowy (popiersie przymocowane do krążka) |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 55