Wielka Brytania, medal koronacyjny, 1937
Zakończenie: 27-04-2023 22:37:20
366970
Opis: | Wielka Brytania - Jerzy VI (1936–1952), medal koronacyjny, 1937, Aw: Popiersie Elżbiety w lewo, na dole sygnatura PM, QVEEN ELIZABETH - 12 MAY 1937, Rw: Popiersie Jerzego w lewo, na dole sygnatura PM, GEORGE VI CROWNED - 12 MAY 1937, projektował Percy Metcalfe |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 31.8 mm, 15.45 g, lekko przetarty |
Literatura: | Eimer 2046b |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 50