Wielka Brytania, medal koronacyjny, 1937

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 22:37:20

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 22:37:20
366970
Opis: Wielka Brytania - Jerzy VI (1936–1952), medal koronacyjny, 1937, Aw: Popiersie Elżbiety w lewo, na dole sygnatura PM, QVEEN ELIZABETH - 12 MAY 1937, Rw: Popiersie Jerzego w lewo, na dole sygnatura PM, GEORGE VI CROWNED - 12 MAY 1937, projektował Percy Metcalfe
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.8 mm, 15.45 g, lekko przetarty
Literatura: Eimer 2046b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 45