Wielka Brytania, medal na pamiątkę srebrnych godów Jerzego V i Marii, 1935
Zakończenie: 27-04-2023 22:36:40
366998
Opis: | Wielka Brytania - Jerzy V (1910–1936), medal na pamiątkę srebrnych godów Jerzego V i Marii, 1935, Aw: Popiersia Marii i Jerzego V w lewo, VI • MAI • MCMX - MCMXXXV, Rw: Zamek, z prawej sygnatura PM, STET FORTUNA DOMUS, projektował Percy Metcalfe |
Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 31.8 mm, 15.74 g, patyna, uderzenie na obrzeżu, pięknie zachowany medal w oryginalnym pudełku |
Literatura: | Eimer 2029b |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 59