Francja, louis d’or (współczesna kopia monety złotej wybita w srebrze), "1640"
Zakończenie: 27-04-2023 22:33:40
367641
Opis: | Francja - Ludwik XIII Sprawiedliwy (1610–1643), louis d’or (współczesna kopia monety złotej wybita w srebrze), "1640" |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 5.99 g, ciemna patyna, współczesna KOPIA |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 142