Niemcy, 5 marek, 1902 G
Zakończenie: 27-04-2023 22:07:00
Niemcy, 5 marek, 1902 G
367462
Opis: | Niemcy - Badenia - Fryderyk I (1856–1907), 5 marek, 1902 G, Karlsruhe, wybite na 50-lecie panowania |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany egzemplarz |
Literatura: | AKS 156, Jaeger 31 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 73