Niemcy, talar pamiątkowy, 1659
Zakończenie: 27-04-2023 22:06:20
367454
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy II (1656–1680), talar pamiątkowy, 1659, Drezno, wybity z okazji śmierci matki księcia Magdaleny Sybilli |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowana moneta w gradingu NGC nr 2863490-005 z oceną AU53, egzemplarz z kolekcji Virgila M. Branda w pamiątkowym pudełku z inskrypcją |
Literatura: | Davenport 7615, Clauss/Kahnt 503, Slg. Merseburger 1140, Schnee 906 |
Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Ilość odsłon: 78