Niemcy, talar (Kronentaler), 1832
Zakończenie: 27-04-2023 22:04:20
367460
Opis: | Niemcy - Bawaria - Ludwik I (1825–1848), talar (Kronentaler), 1832, Monachium |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | przetarty, delikatna patyna |
Literatura: | AKS 76, Davenport 565, Thun 48 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 53