Polska, 5 złotych, 1831 KG
Zakończenie: 27-04-2023 21:22:20
Polska, 5 złotych, 1831 KG
367577
Opis: | Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 5 złotych, 1831 KG, Warszawa, na rewersie ułamek 211/625 z kreską ułamkową w stopie menniczej, justowane |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Bitkin 2 (R), Plage 272 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 875