Polska, talar, 1767 EDC
Zakończenie: 27-04-2023 21:20:40
Polska, talar, 1767 EDC
367481
Opis: | Polska - Ksawery (1764–1768) – jako administrator, talar, 1767 EDC, Drezno |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.89 g, miejscowa patyna, piękne lustro mennicze |
Literatura: | Davenport 2678, Kahnt 1021, Schnee 1055 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 249