Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, bez daty (1483–1494)
Zakończenie: 27-04-2023 21:03:40
366511
Opis: | Zakon Kawalerów Mieczowych - Freitag von Loringhofe (1483–1494), szeląg, bez daty (1483–1494), Wenden (Cesis), Aw: Herb rodzinny, MAGISTRI LIVONIE, Rw: Długi krzyż, MONETA WENENS |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 1.17 g, patyna |
Literatura: | Haljak 224b |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 43