Niemcy, zestaw 2 x denar krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 27-04-2023 21:00:20
367621
Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, zestaw 2 x denar krzyżowy, X/XI w., w skład zestawu wchodzi denar z dwoma krzyżami oraz z krzyżem i pastorałem |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, razem 2 sztuki |
Literatura: | CNP typ V, VII |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 38