Krzyżowcy, denar, 1163–1201
Zakończenie: 27-04-2023 20:59:40
Krzyżowcy, denar, 1163–1201
367361
Opis: | Krzyżowcy - Antiochia - Bohemund III (1163–1201), denar, 1163–1201, Antiochia, Aw: Popiersie w lewo, po bokach półksiężyc i gwiazda, + BOAMVNDVS, Rw: Krzyż, w jednym kącie półksiężyc, + ANTIOCHIA |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.2 mm, 0.92 g, lekko pęknięty krążek, patyna |
Literatura: | CCS 69 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 70