Republika Rzymska, denar, 91 pne
Zakończenie: 27-04-2023 20:49:00
367392
Opis: | Republika Rzymska - D. Junius Silanus 91 pne, denar, 91 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za nią znak kontrolny; Rw: Wiktoria w bidze w prawo, u góry XVIIII, w odcinku D SILANVS L F / ROMA |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 3.89 g, ciemna patyna |
Literatura: | Crawford 337/3, Albert 1161 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 102