Grecja i posthellenistyczne, drachma, ok. 170–145 pne
Zakończenie: 27-04-2023 20:46:00
366974
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Baktrii (Afganistan) - Eukratydes I 170–145 pne, drachma, ok. 170–145 pne, Pushkalavati, Aw: Popiersie władcy w hełmie w prawo, Rw: Dwaj dioskurowie na koniach w prawo, u góry ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΜΕΓΑΛoΥ, w odcinku ΕΥΚΡΑΤΙΔ[ΟΥ], po prawej monogram |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.7 mm, 3.23 g, ciemna patyna, krążek wycięty nierówno |
Literatura: | Mitchiner Indies typ 178h |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 77