Austria, dukat, 1853 E
Zakończenie: 27-04-2023 20:41:40
Austria, dukat, 1853 E
367478
Opis: | Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), dukat, 1853 E, Karlsburg |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto, 3.44 g, patyna |
Literatura: | Fr. 233, Herinek 90 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 171