Palestyna, 1 funt, 30.09.1929
Zakończenie: 27-04-2023 20:36:00
Palestyna, 1 funt, 30.09.1929
367475
Opis: | Palestyna - Palestine Currency Board, 1 funt, 30.09.1929, seria C, numeracja 639567 |
Stan zachowania: | V, Very Good |
Dodatkowe informacje: | złamania, ubytki papieru, bardzo rzadki banknot |
Literatura: | Pick 7b |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 400