Polska, 30 srebrników, 13.12.1981
Zakończenie: 27-04-2023 20:32:00
367474
Opis: | Polska - Pseudo-banknoty - Narodowy Bank Polski, 30 srebrników, 13.12.1981, pseudobanknot z Wojciechem Jaruzelskim |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | banknot po konserwacji |
Literatura: | Kukla 78 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 102