Polska, 1/2 marki, 9.12.1916
Zakończenie: 27-04-2023 20:05:00
Polska, 1/2 marki, 9.12.1916
367468
Opis: | Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 1/2 marki, 9.12.1916, jenerał, seria A, numeracja 4977932 |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | górny i dolny margines po konserwacji, drobne przybrudzenia |
Literatura: | Lucow 251 (R2), Miłczak 1a, Ros. 439.a |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 146