akcesoria numizmatyczne, klaser po zestawie - banknoty polskie 1975-1996 (bez banknotów)
Zakończenie: 27-04-2023 20:01:20
365839
Opis: | akcesoria numizmatyczne - klasery, klaser po zestawie - banknoty polskie 1975-1996 (bez banknotów) |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | kartonowa książeczka z opisami, oprawa twarda |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 89