wydawnictwa polskie, Jagodziński Zygmunt K. – Moi wielcy artyści: Czesław Słania, Piotr Naszark..

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 20:01:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 20:01:00
367326
Opis: wydawnictwa polskie, Jagodziński Zygmunt K. – Moi wielcy artyści: Czesław Słania, Piotr Naszarkowski, Andrzej Heidrich, Warszawa 2009, ISBN 9788373991187
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 184 strony formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, bogato ilustrowany album z dziełami Czesława Słani, Andrzeja Heidricha i Piotra Narszałkowskiego oraz z esejami dotyczącymi ich życia i twórczości, książka zawiera m. in. listę polskich projektantów pieniędzy papierowych (XIX, XX, XXI wiecznych). Przedstawiono również wizerunki projektów banknotów, które ostatecznie nie weszły do obiegu, w tym również banknot reklamowy przygotowywany (1996) z okazji czterechsetlecia stołeczności Warszawy, projektu Zygmunta K. Jagodzińskiego. Sztych portretowy króla Zygmunta III Wazy rytował Piotr Naszarkowski.

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 68