Polska, Orzeł wz. 19 do czapki

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:41:00

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:41:00
364226
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Orzeł wz. 19 do czapki, bity z kontrą, mocowany na słupek, nakrętka sygnowana ESEF - W.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 41.9 x 58.5 mm, 22.11 g (z nakrętką)
Literatura: Zawistowski 71

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 329