Polska, Orzeł wz. 39 do czapki

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:40:40

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:40:40
364228
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska na Emigracji, Orzeł wz. 39 do czapki, bity z kontrą, mocowany na słupek, nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 34.3 x 52.8 mm, 12.91 g (z nakrętką)
Literatura: Zawistowski 90

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 64