Polska, Orzeł z patki oficera dyplomowanego

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:40:20

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:40:20
364212
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska na Emigracji, Orzeł z patki oficera dyplomowanego, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 20.8 x 23.8 mm, 3.57 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 46