Polska, Orzeł państwowy wz. 27

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:39:40

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:39:40
364219
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Orzeł państwowy wz. 27, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 13.2 x 15.6 mm, 2.41 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 44