Polska, Orzeł wz. 39 do czapki

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:39:20

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:39:20
364222
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska na Emigracji, Orzeł wz. 39 do czapki, Walsall, mocowany na wąsy, na stronie odwrotnej sygnowany 1 - A / A. STANLEY & SONS / WALSALL
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: polioctan winylu, mosiądz, 28.7 x 46.7 mm, 3.85 g, sklejone lewe skrzydło
Literatura: Banaszkiewicz 490, Zawistowski 56

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 95