Polska, medal Jasnogórska Matka Kościoła 1382–1982, 1982

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:38:20

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:38:20
365962
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal Jasnogórska Matka Kościoła 1382–1982, 1982, medal niesygnowany autorstwa E. Olszewskiej-Boryś; Aw: Matka Boska z Dzieciątkiem na tle krzyża, Rw: Widok na Sanktuarium Częstochowskie, z lewej JASNOGÓRSKA MATKA KOŚCIOŁA, u dołu 1382 / 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro oksydowane próby 925, 46.3 mm, 49.56 g, wyśmienity stan, na rancie punca

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 89