Włochy, 2 liry, 1813

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:36:20
Włochy, 2 liry, 1813

Włochy, 2 liry, 1813

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:36:20
365702
Opis: Włochy - Królestwo Sycylii i Neapolu - Joachim Murat (1808–1815), 2 liry, 1813
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenia obrzeża
Literatura: KM 258, MIR 442/1

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 89