Szwajcaria, 5 franków, 1876

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:33:20
Szwajcaria, 5 franków, 1876

Szwajcaria, 5 franków, 1876

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:33:20
365930
Opis: Szwajcaria - Konfederacja od 1848, 5 franków, 1876, Festiwal strzelecki w Lozannie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: HMZ 2-1343k, Richter 1560

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 61