Rosja, 1 rubel, 1831 СПБ НГ

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:28:40
Rosja, 1 rubel, 1831 СПБ НГ

Rosja, 1 rubel, 1831 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:28:40
364814
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 1 rubel, 1831 СПБ НГ, Petersburg, w 21 ДОЛЯ cyfra 2 otwarta bez kulki na końcu
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: na awersie na godz . 3 uszkodzenia, być może po usuniętym mocowaniu (?)
Literatura: Adrianov 1831г, Bitkin 111 (R)

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 366