Filipiny, 50 piso, 1975

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:05:20
Filipiny, 50 piso, 1975

Filipiny, 50 piso, 1975

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:05:20
365699
Opis: Filipiny - Republika od 1946, 50 piso, 1975, Coatesville (Franklin Mint)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 26.88 g, złotawa patyna, rysy na monecie
Literatura: KM 212

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 59