Austria, talar, 1826 C

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:04:00
Austria, talar, 1826 C

Austria, talar, 1826 C

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:04:00
365905
Opis: Austria - Franciszek II (1792–1835) - emisje po ustanowieniu cesarstwa, talar, 1826 C, Praga
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.82 g, patyna, nieco uszkodzony stempel rewersu
Literatura: Davenport 9, Herinek 353

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 58