Austria, talar, bez daty

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 22:02:40
Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 22:02:40
365901
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand II (1564–1595), talar, bez daty, Ensisheim, Aw: Półpostać władcy trzymającego berło oraz rękojeść miecza, w prawo, FERDINANDVS D G ARCHIDVX AVSTRIÆ, Rw: Ukoronowana, wielopolowa tarcza herbowa otoczona łańcuchem z Orderem Złotego Runa, DVX BV - LAND A - ISA COM - PHIRT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.29 g, patyna, moneta czyszczona, korozja na monecie
Literatura: Davenport 8089, M.-T. 578 var.

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 71