Polska, 10 złotych, 1964

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 21:54:20
Polska, 10 złotych, 1964

Polska, 10 złotych, 1964

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 21:54:20
364813
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 10 złotych, 1964, Warszawa, Kazimierz Wielki – 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, próbna emisja bez napisu PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 1.000 sztuk, rzadka odmiana, wyśmienite, patyna
Literatura: Parchimowicz P241b

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 127