Polska, 2 złote, 1831 KG

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 21:42:40
Polska, 2 złote, 1831 KG

Polska, 2 złote, 1831 KG

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 21:42:40
366049
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 2 złote, 1831 KG, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią z pochwą na miecz
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ślady po lakierze, czyszczone, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 4, Plage 273

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 399