Polska, złotówka (4 grosze), 1767 FS

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 21:41:00

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 21:41:00
365947
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1767 FS, Warszawa, data rozstawiona nieco szerzej
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: widoczne uszkodzenie stempla na awersie przed głową
Literatura: Parchimowicz SAP 19.b1, Plage 276, Berezowski 1.25 zł

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 60