Polska, halerz, 1751 FWôF

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 21:40:40
Polska, halerz, 1751 FWôF

Polska, halerz, 1751 FWôF

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 21:40:40
365657
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety sasko-polskie, halerz, 1751 FWôF, Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 619, Kop. 11165 (R), Merseb. 1765

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 31