Polska, ort, 1755

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 21:40:00
Polska, ort, 1755

Polska, ort, 1755

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 21:40:00
366048
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1755, Lipsk, masywne popiersie króla w szerokiej koronie, korony żeberkowana tylko na awersie, bez kropki po dacie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Anuszczyk 55A.3.b, Kahnt 688 var. d, Kop. 2113, Merseb. 1782, Schön 20

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 609