Polska, denar

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 21:29:00
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 21:29:00
364448
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, Aw: Książę na tronie z mieczem w dłoni, obok stojący giermek podający jabłko królewskie, legenda; Rw: Rycerz walczący z lwem, za nim niewielkie drzewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.8 mm, 0.30 g
Literatura: Frynas P.7.1, Gum-H. 82, Gum-P. 59, Kop. 49a (R2), Str. 40e, Such. XI/XII w. XVI/1

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 136