Cesarstwo Rzymskie, follis, 363–364

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 21:18:40

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 21:18:40
365326
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Jowian (363–364), follis, 363–364, Heraclea, Aw: Popiersie władcy w lewo, D N IOVIANVS P F AVG, Rw: W wieńcu VOT / V / MVLT / X, w odcinku HERACA
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.09 g, ciemna patyna, krążek nierówno wycięty
Literatura: RIC 110

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 66