Republika Rzymska, denar, 59 pne

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 21:03:00

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 21:03:00
365895
Opis: Republika Rzymska - M. Nonius Sufenas (59 pne), denar, 59 pne, Rzym, Aw: Głowa Saturna w prawo, za nią hak i kamień, za nią litery S C, przed nią napis SVFENAS, Rw: Siedząca na tarczach Roma w lewo, trzymająca miecz i włócznię, koronowana przez będącą z tyłu Wiktorię, wokoło napis PR·L·V·[P·F], u dołu napis SEX NONI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.94 g, patyna, nieco niedobity, ale ładny, rzadki
Literatura: Crawford 421/1, Albert 1342

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 330 zł
Cena szacunkowa: 550 zł
Ilość odsłon: 78