Bizancjum, solidus, 616–625

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 20:57:20
Bizancjum, solidus, 616–625

Bizancjum, solidus, 616–625

Cena wylicytowana: 3 500 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 20:57:20
365846
Opis: Bizancjum - Herakliusz i Herakliusz Konstantyn (613–638), solidus, 616–625, Konstantynopol, Aw: Popiersia obu cesarzy na wprost, dd NN HERACLIЧS ET HERA CONST P P AVG; Rw: Krzyż na czterostopniowej podstawie, VICTORIA AVGЧ E, w odcinku CONOB
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 20.6 mm, 4.38 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża, ale pięknie zachowane z pełnym blaskiem menniczym
Literatura: Sear 738, DOC 13d

Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 700 zł
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Ilość odsłon: 117