Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 20:29:40
Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 20:29:40
365937
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 20 złotych, 1.07.1948, seria GT, numeracja 5016427
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, banknot po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 1272 (R0), Miłczak 137f

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 37