Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 20:25:20

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 20:25:20
365977
Opis: Polska - Generalna Gubernia (1939–1945) - Asygnaty kontrybucyjne miasta Warszawy, świadectwo wykonania obowiązku kontrybucyjnego na kwotę 30 złotych, 1944, Warszawa, bez oznaczenia serii, numeracja 664674, kwit niewypełniony, świadectwo za opłatę kontrybucji (odszkodowania wojennego lub zwrotu kosztów wojennych) należne płatnikowi za wykonanie obowiązku reperacji wojennej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne
Literatura: Lucow 957 (R3)

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 23