wydawnictwa polskie, Oleński Jan – Ogólnopolskie kartki zaopatrzeniowe z lat 1976-1989, Warszaw..

Rozpoczęcie: 13-03-2023 18:00
Zakończenie: 23-03-2023 20:01:00

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2023 20:01:00
92297
Opis: wydawnictwa polskie, Oleński Jan – Ogólnopolskie kartki zaopatrzeniowe z lat 1976-1989, Warszawa 2010, ISBN 9788392333289
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 130 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane pierwsze opracowanie polskich kartek żywnościowych i towarowych z czasów PRL, bardzo ciekawe dla każdego zainteresowanego czasami PRL

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 75