Polska, ryngraf, 1931–1963

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:51:00
Polska, ryngraf, 1931–1963

Polska, ryngraf, 1931–1963

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:51:00
364667
Opis: Polska - PRL (1952–1989), ryngraf, 1931–1963, Tarcza, na której Matka Boża Częstochowska, na stronie odwrotnej punca srebra i sygnatura V
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, 69.8 x 83.8 mm, 33.67 g

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 66