Polska, Orzeł wz. 39 do czapki

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:50:00

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:50:00
364229
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska na Emigracji, Orzeł wz. 39 do czapki, bity z kontrą, mocowany na słupek, nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 34.7 x 52.5 mm, 12.98 g (z nakrętką), nakrętka z zerwanym gwintem
Literatura: Zawistowski 90

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 48