Polska, Orzeł wz. 19 do czapki

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:48:00

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:48:00
364225
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Orzeł wz. 19 do czapki, bity z kontrą, mocowany na słupek, współczesna nakrętka sygnowana PS (replika autorstwa Spikehelmets)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 41.8 x 58.4 mm, 19.82 g (z nakrętką)
Literatura: Zawistowski 71

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 85